MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14193020
nr 1419 3020
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, "Marino"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:33:27
20/9 18:33:06